Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

W Drukarni Offsetowej Piotr Majchrzak jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia również na tak popularne produkty, jak wszywki tekstylne, w tym także satynowe, nylonowe, bawełniane i poliestrowe. Pozwolą one łatwo oznaczyć różnego rodzaju wyroby (w tym ubrania), informując przyszłego użytkownika o takich kwestiach, jak producent, dozwolone metody prania i suszenia, a także z czego dokładnie został wykonany sam produkt. Realizujemy tego rodzaju zlecenia przede wszystkim w kolorze białym i czarnym.

Częścią naszej oferty są nie tylko wszywki ubraniowe, ale również metki tekstylne (również żakardowe), które można najczęściej spotkać w branży odzieżowej i obuwniczej. Mogą być one zaprasowane asymetrycznie, cięte na odcinki, a także posiadać zaprasowane brzegi. Tego rodzaju produkty oferujemy w szerokim zakresie kolorystycznym, indywidualnie dopasowując każdą metkę pod Klienta.