Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

Specjalnością naszej firmy jest realizacja zleceń wysokonakładowych, jednocześnie dbając o zachowanie optymalnych kosztów oraz najwyższej jakości każdej kopii. Wykorzystywany jest w tym celu druk offsetowy, który polega na zastosowaniu matrycy z aluminium, bębna oraz wybranego materiału, na który zostanie naniesione odbicie. Taka metoda pozwala wykonać znacznie więcej sztuk w krótszym czasie, zachowując jednocześnie wysoką precyzję każdego odbicia i ograniczając koszty.

W przypadku pojedynczych sztuk oraz mniejszych i średnich nakładów zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest metoda cyfrowa, która umożliwia również dowolne uszlachetnienie poszczególnych kopii. Ponadto istnieje możliwość edycji każdej sztuki, łatwo zmieniając znajdujące się przykładowo w dokumentach dane.

Nasza drukarnia offsetowa posiada siedzibę w Łodzi, gdzie realizuje zlecenia na takie produkty, jak etykiety i wszywki odzieżowe, biuwary i teczki, a także naklejki reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i składania zapytań ofertowych.