Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

Oferujemy produkty wykonane z najwyższą starannością o dokładne odwzorowanie projektów. Nasza drukarnia wykonuje kalendarze, biuwary, teczki ofertowe i firmowe z nadrukiem. Tworzymy te produkty w oparciu o bardzo szeroki zakres materiałów oraz mając na uwadze dobór odpowiednich technik druku. Konsultujemy z naszymi Klientami oczekiwania i wymagania względem przygotowywanych przez nas produktów.

Nasza drukarnia przygotowuje na zamówienie kalendarze:

  • stojące na biurko,
  • stojące na biurko z odrywanymi kartkami,
  • wiszące jednodzielne,
  • wiszące trójdzielne.

Wszystkie powstają przy użyciu papieru o odpowiedniej gramaturze. Ponadto konsultujemy rodzaj i umieszczenie na nich grafiki, a także sposób prezentacji tygodni i miesięcy. Ustalamy czy: przykładowo, na kalendarzach stojących na biuro mamy zastosować miejsce na notatki, czy uwzględnić w każdym polu przy dniu podział na godziny, co może być pomocne w organizacji czasu pracy. Proponujemy kilka standardowych modeli, pozwalających na personalizację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje także wykonanie biuwarów oraz teczek firmowych. Są to produkty, które z pewnością dobrze sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie. Przygotowujemy teczki firmowe z nadrukiem. W tym celu można wykorzystać dowolną grafikę, np. logo marki, dane adresowe, itp. Koncentrując się na promocji konkretnego produktu bądź usługi można zamieścić na teczce ofertowej informacje i grafikę związane z tym obszarem promocji. Możemy zaproponować ciekawe rozwiązania.
Przygotowujemy teczki firmowe w różnych wariantach, także z miejscem na wizytówkę, z możliwością obróbki poprzez:

  • foliowanie i lakierowanie (wybiórcze lub całości),
  • tłoczenie, złocenie.

Ponadto proponujemy biuwary klejone od góry, od dołu lub góra-dół. Stanowią pomoc w organizacji codziennej pracy i nie pozwalają przeoczyć wyznaczonych na konkretny dzień zadań.