Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

Przygotowujemy produkty do celów reklamowych oraz informacyjnych, które sprawdzą się w branży odzieżowej. Proponujemy drukowanie etykiet, będących elementem wykończeniowym dla wielu ubrań, artykułów pościelowych oraz innych produktów tekstylnych. Przygotowujemy je w trosce o wysoką jakość i trwałość, ale również czytelność. Produkujemy je z dobrych gatunkowo materiałów, odpowiadających konkretnemu przeznaczeniu produktu. Wśród naszych propozycji znajdują się bowiem etykiety papierowe. Produkujemy modele:

 • cięte (na prosto) dostępne z dziurką lub bez,
 • z wykrojnika nadającego dowolny kształt i rozmiar (wzory dostępnych wykrojników na naszej stronie lub możliwość zamówienia indywidualnego na potrzebę klienta),
 • kaszerowane (podwójnie grube),
 • z perforacją i bigowane.

Rodzaj wykończenia sprawdza się w zależności od potrzeb Klienta. Właśnie dlatego w celu zagwarantowania jak najlepszego dopasowania prowadzimy z naszymi klientami rozmowy, które umożliwiają zdobycie wiedzy na temat przeznaczenia naszych wyrobów. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązanie, które w naszej opinii – bazując na dużym doświadczeniu – będzie najlepsze. Jako drukarnia etykiet możemy także zaoferować szeroki zakres obróbki:

 1. Lakier UV po całości – nadanie efektu tkaniny, kryształu, płótna, skóry jak i gładkiego połysku
 2. Lakier UV wybiórczo
 3. Lakier puchnący
 4. Złocenie, srebrzenie
 5. Tłoczenie
 6. Brokatowanie
 7. Folia błysk (jednostronnie lub obustronnie – z opcją kalander)
 8. Folia mat (jednostronnie lub obustronnie - z opcją kalander)
 9. Folia vel vet - faktura przypominająca aksamit (jednostronnie lub obustronnie)
 10. Folia metalizowana (jednostronnie lub obustronnie)

We właściwy sposób przygotowane oraz obrobione etykiety odzieżowe bardzo dobrze spełniają swoją funkcję. Na długi czas zachowują kolory, dzięki czemu napisy oraz grafika pozostają czytelne, a jest to istotne, ponieważ pozwala zachować istotne informacje dotyczące np. prania tkaniny, suszenia, itp. Wydruk etykiet przebiega szybko, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych. Termin możemy w przybliżeniu określić na wstępie współpracy.