Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

Przygotowujemy dla naszych Klientów pudełka z nadrukiem oraz naklejki z własnym logo. Zaproponowane rozwiązania pozwalają stworzyć bardzo atrakcyjne wizualnie produkty do stosowania w ramach promocji firmy, marki, wyrobu bądź usługi. Z uwagi na zróżnicowany zakres możliwości pozwalamy naszym Klientom na dobór przedmiotów najlepiej odpowiadających ich aktualnym potrzebom.

Proponujemy pudełka z nadrukiem dostępne w różnych wielkościach i wymiarach na kartonach. Przygotowujemy także wersje gładkie, bez jakichkolwiek napisów czy grafiki. Dla uzyskania dodatkowych efektów stosujemy:

  • foliowanie lub lakierowanie – całościowe bądź wybiórcze,
  • tłoczenie, złocenie.

Ponadto możemy zaoferować pudełka z okienkiem (PCV), co pozwala na poznanie zawartości bez konieczności otwierania, a także z wkładem wsuwanym lub nakładanym, co zmienia sposób otwarcia.
Pragnąc zapewnić możliwie najlepsze dopasowanie produktu do oczekiwań Klientów proponujemy duży wybór wykrojników. Determinuje to określony kształt oraz wielkość. Jednocześnie jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły i projekty Klientów oraz wszelkie innowacje.

Ciekawym środkiem w identyfikacji wizualnej są naklejki z własnym nadrukiem. Może to być dowolna grafika – poczynając od logo firmy, poprzez postać szkolnej maskotki, a kończąc na najnowszych produktach na sprzedaż. Druk naklejek daje dużą dowolność w zakresie przygotowania ciekawego projektu. Umożliwiamy bowiem następujące warianty docelowe:

  • w arkuszach nacinane z przodu (na prosto lub z wykrojnika),
  • w paskach nacinane z przodu,
  • każdy użytek osobno – cięte lub z wykrojnika nacinane z tyłu.

Do realizacji zlecenia stosujemy specjalny papier, który pozwala na bezproblemowe drukowanie naklejek. Posiada przykrytą warstwę klejącą, która po odsłonieniu dobrze trzyma się nawierzchni. Zapewnia przy tym dużą dokładność druku oraz bardzo dobre odwzorowanie barw.