Drukarnia Offsetowa Piotr Majchrzak, ul. Prosta 30, 93-348, Łódź, województwo łódzkie, tel. 664 084 315, email: zamowienia@majchrzak-piotr.pl

Jednym z proponowanych przez nas rozwiązań jest druk cyfrowy, idealnie nadający się do małych nakładów, jak i nietypowych rozwiązań oraz personalizacji produktów. Jego główną cechą, odróżniającą od tradycyjnego modelu offsetowego, jest brak kosztownych i skomplikowanych przygotowań, co zmniejsza początkowe koszty i przyspiesza czas realizacji.

Cyfrowy druk wykorzystywany jest przede wszystkim przy pełnokolorowych pracach o niewielkim nakładzie (już od jednej sztuki). Zapewnia bowiem bardzo dobrą jakość oraz perfekcyjne odwzorowanie kolorów i konturów. Przygotowane w tej technologii wizytówki, naklejki, ulotki, plakaty, notesy, czy etykiety odznaczają się wyrazistą grafiką, odpowiadającą w pełni projektowi. Ponadto ogromnym atutem tego rozwiązania jest fakt, że wydruki cyfrowe powstają bardzo szybko. Czas realizacji zamówienia jest krótki i ustalamy go indywidualnie z każdym naszym Klientem.

Nadruk cyfrowy można wykonać na różnego rodzaju materiałach – poczynając od papieru różnego rodzaju i gramatury, magnesach, czy papierze pcv odpornego na wodę. Dzięki temu ta metoda poligraficzna jest często stosowana przy przygotowaniu gadżetów reklamowych i akcesoriów firmowych. Istnieje także możliwość numeracji wydruków – zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.